Gizlilik Sözleşmesi

Aşağıdaki “Gizlilik Sözleşmesi”, oyunigu.com’un, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

oyunigu.com sitesine giren yada sitedeki formları dolduran her kullanıcı “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Kullanım Şartları”nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Sözleşmesi

 1. oyunigu.com, ağ sitesini ziyaret eden kayıtlı ve misafir kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. oyunigu.com bu bilgileri iş ortakları ile paylaşabilir. Ancak e-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.
 2. oyunigu.com kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, ad, soyad, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi ağ sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.
 3. oyunigu.com, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplamayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, yada e-posta adresi – “kişisel bilgi”). Eğer oyunigu.com’a kişisel bilgilerinizi verirseniz, oyunigu.com bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.
 4. oyunigu.com kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.a) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
  b) oyunigu.com’un mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
  c) Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde
 5. Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. oyunigu.com bu “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Site Kullanım Şartları”na uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.
 6. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar oyunigu.com’un sorumluluğunda değildir.
 7. Siteyi ziyaret ettiğinizde bilgisayarınıza bilgi konulabilir. Örneğin, çerezler (“cookie”), siteleri ve reklamları sizin ilgi alanlarınıza ve tercihlerinize göre düzenlememizi sağlayacaktır.
 8. Bu ağ sitesi diğer ağ sitelerine bağlantı vermektedir. Gizlilik Güvencesi sadece bu ağ sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer ağ sitelerini kapsamamaktadır. Bu ağ sitesinden bağlantı ile gidilecek diğer ağ sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları geçerlidir. Bu ağ sitesinden bağlantıyla gittiğiniz diğer ağ sitelerinde o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları metinlerini bularak okumanız önerilir.
 9. oyunigu.com bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu “Gizlilik Güvencesi”nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılırsınız. Bu metinde yer alan yasal sorumlulukları kabul etmediğinizi belirtiyorsanız, bu ağ sitesini kullanmayın.
 10. Oyunlarla ilgili herhangi bir sorun bildirimini aşağıdaki genel site iletişim formundan yapabilirsiniz.
Paylaş:
Paylaş